قوانین آی سی اینفو

1- کلیه ای سی های هارد اعم از نیو و سکند قبل از ارسال تست مجدد توسط باکس Z3X JTAG شده و بعد از تست سلامت فیزیکی دارای لیبل شده و برای شما دوست گرامی ارسال می گردد.حال چنانچه این ای سی قبل از نصب توسط شما تست شده و دارای عیب باشد به شرط انکه لیبل ان پاک نشود و علائم هیتر نداشته باشد قابل عودت بوده و مجموعه آی سی اینفو ملزم به تعویض آی سی  بوده و یا طی 72 ساعت مبلغ ان بعد ار کسر مبالغ مالیات به مشتری عودت خواهد شد

2- کلیه آی سی های تغذیه، سی پی یو، ای سی شارژ، RF, PF, BLUETOOTH, به هیچ عنوان گارانتی نداشته و این مجموعه هیچ مسولیتی در قبال خرابی ایسی مورد نطر نخواهد داشت.

4- کلیه ابزار و دستگاه های که توسط این مجموعه فروخته می شوند دارای ضمانت اصالت کالا بوده و چنانچه هلوگرام دستگاه مخدوش نگردد، دارای یک هفته مهلت تست می باشد.

قوانین ضمانت تعمیرات

کلیه دستگاه های تعمیری که از طریق این وب سایت پذیرش و تعمیر می شوند شامل قوانین اتحادیه تلفن همراه کاشان بوده واین مجموعه داوری که این اتحادیه مشخص کند را مسوول دعوای طرفین می شناسد

کلیه گوشی های تعمیری  که به منظور تعویض آی سی هارد و یا cpu به این مرکز فرستاده می شوند بعد از ثبت در سامانه صدور قبض تعمیرگاه به کارگاه تعمیرات سونی تل واقع در همین مجموعه ارسال می گردد.

مدت زمان ضمانت تعویض آی سی هارد یک ماه از زمان اطلاع رسانی پیامکی سامانه می باشد و مدت زمان تاخیر در ارسال به علت عدم تسویه حساب مشتری از این مدت کسر می گرد می گردد. هزینه ارسال گوشی تعمیری به این مرکز به عهده مشتری بوده و هزینه ارسال از مرکز تعمیرات آی سی اینفو برای مشتری  به عهده این مرکز و رایگان می باشد.

تذکر: 

1- هزینه ارسال تمامی محصولات و گوشی های تعمیری جهت استفاده از خدمات گارانتی به عهده مشتری می باشد.
2- مبلغ بیمه شرکت ارسال کننده (پست، تیپاکس) به عهده مشتری می باشد که این مبلغ به مبلغ تعمیرات اظافه می گردد.