KNOX چیست؟

در واقع ناکس یک گزینه امنیتی می باشد که در گوشی های سامسونگ به صورت پیش فرض فعال می باشد.

Knox یک راه حل امنیتی پیشرو در تلفن همراه است که محیطی امن برای داده ها و برنامه های سازمانی برای همه دستگاه های Galaxy فراهم می کند. این کار بدون نیاز به حفاظت از فناوری اطلاعات شخص ثالث از تجارت و حریم شخصی شما در برابر یک دستگاه محافظت می کند. اجازه ندهید که اطلاعات شخصی شما به اشتباه افتاده باشد. با فشار دادن ساده بر روی نماد سامسونگ ناکس ، حالت ها به طور خودکار تغییر می کند و به شما امکان می دهد بدون تاخیر یا راه اندازی مجدد مجدد بین کسب و کار و محتوای رمزگذاری شده شخصی خود حرکت کنید.

 

 

 

 

 

 

چرا Samsung KNOX غیرفعال می شود؟ تردیدی نیست که سرویس Samsung Knox واقعاً یک راه حل امنیتی خوب برای کسانی است که دلیل مالی و تجاری خود را برای محافظت از داده های خود پیدا کرده اند ، اما هنوز هم بسیاری دیگر هستند که ممکن است دوست نداشته باشند آن را بر روی دستگاه خود داشته باشند. اگر طرفدار نوعی امنیتی نیستید که ناکس ارائه می دهد و دوست دارید بدون توجه به هشدارهای امنیتی ، دستگاه خود را روت کنید و رام های سفارشی را نصب کنید ، ما به برخی نکات برای غیرفعال کردن محافظ امنیتی Samsung Knox در دستگاه شما ارائه شده ایم. ناکس همچنین ممکن است مسئول خطای FC (force close) با برخی از برنامه های root perm شما باشد ، و به همین دلیل این دلیل صوتی دیگری برای غیرفعال کردن آن است.

 

 

سامسونگ KNOX را می توان از دستگاه Galaxy بدون ROOT کردن حذف کرد. مراحل زیر را دنبال کنید:

1) کشوی برنامه را در تلفن یا دستگاه رایانه لوحی خود باز کنید.

2) سپس بر روی Samsung> Samsung KNOX ضربه بزنید.

3) هنگامی که وارد صفحه اصلی KNOX می شوید ، روی دکمه فهرست android_Menu (سمت چپ) ضربه بزنید

4) از گزینه های موجود ، تنظیمات KNOX را انتخاب کنید.

5) سپس About KNOX> حذف نصب را لمس کنید.

6) هنگام حذف نصب KNOX ، از شما سووال  می شود که آیا می خواهید از داده های KNOX خود پشتیبان تهیه کنید.

7) برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های KNOX ، اکنون پشتیبان گیری را انتخاب کنید ، در غیر این صورت دکمه تأیید را لمس کنید. انتخاب خود را انجام دهید.

8) اکنون رمز ورود KNOX خود را وارد کرده و سپس گزینه Continue> Next. knox-backup را انتخاب کنید

9) تمام داده های پشتیبان تهیه شده که شامل ایمیل و داده های برنامه شما نیستند به عنوان Zip to My Files> All> Knox ذخیره می شوند.

10) سپس KNOX از دستگاه Samsung Galaxy شما حذف نصب می شود. انجام شده و لذت ببرید! اکنون تلفن یا رایانه لوحی شما بدون KNOX است

نظر بدهید